O nas

Witaj na naszym blogu!

Jesteśmy grupą przyjaciół, która urodziła się, wychowała i postanowiła osiąść w Rzeszowie. Choć niektórzy z nas studiowali w innych miastach nie potrafiliśmy porzucić rodzinnych stron. Pracujemy w różnych miejscach i mamy różne zainteresowania, jednak łączą nas dwie rzeczy – miłość do naszego miasta oraz zamiłowanie do podróży 😉

Niech nie zwiedzie Cię nazwa naszego bloga. Słowo „narodowy” ma tu znaczenie całkowicie nie związane z polityką. Po prostu dla nas Rzeszów i Podkarpacie to wyjątkowe dziedzictwo narodowe. W swoich wpisach postaramy się udowodnić, że jest to prawda.

Poza przedstawieniem Ci naszego pięknego miasta chcemy też podzielić się swoimi przemyśleniami na temat szeroko pojętej turystyki. Znajdziesz tu wpisy na temat ciekawych miejsc, które odwiedziliśmy (lub zamierzamy ;P), zabytkowych perełek i dziwów kulturowych. Korzystając ze swojego doświadczenia podpowiemy jak przygotować się do podróży oraz podzielimy się spostrzeżeniami na temat różnych kwestii związanych z branżą turystyczną.

Mamy nadzieję, że będzie ciekawie. Miłej lektury 🙂